Корзина
75 отзывов
Профнастил только сегодня и только у нас от 65 грн м.кв !Замовити
ООО "Гранд-метал" производитель профнастила и металлочерепицы !
+380
95
476-17-28
+380
97
900-75-76
+380
93
196-72-82

Вибір металочерепиці

Вибір металочерепиці

Металочерепиця - це сучасний покрівельний матеріал, який має ряд переваг. Завдяки малій вазі матеріалу, можна в будь-який момент провести реконструкцію даху. Один квадратний метр такого покриття важить близько 4,5 кг. Металочерепиця легко укладається, довговічна і стійка до атмосферних опадів, а широка колірна гамма покриттів задовольнить будь-який навіть найвишуканіший смак і дозволить зробити покрівлю по-справжньому індивідуальною. При порівнянні металочерепиці з іншими покрівельними матеріалами необхідно звернути увагу на наступні моменти

Сфера застосування

Металочерепиця - дуже міцний і довговічний покрівельний матеріал, тому найчастіше саме її використовують для покрівлі даху в зонах зі складним кліматом. До того ж, металочерепиця є негорючим матеріалом і відповідає всім нормам пожежної безпеки.

Кут нахилу даху

Металочерепиця універсальна, так як її можна встановлювати навіть на даху з кутом нахилу 9 градусів. Але компанія Grandmetal рекомендує встановлювати металочерепицю на покрівлях з кутом нахилу не менше 13 градусів.

Форма конструкції даху

 Якщо конструкція проста, двох-чотирьох скатна, монтаж металочерепиці буде простим швидким і, що дуже важливо, - недорогим. Чим складніше кроквяна система даху, і чим більше на ній архітектурних прикрас, тим вартість будівництва буде дорожче. При порівнянні металочерепиці різних виробників зверніть увагу на наступні моменти: 

Товщина сталі

Металочерепиця виготовляється з тонколистової оцинкованої сталі. Занадто тонка металочерепиця пошкоджується ще на стадії транспортування і монтажу. Багато хто думає, що чим більше товщина сталі, тим вище міцність продукції. Але це не зовсім так. При великій товщині сталі черепиця стає надмірно жорсткою, що істотно ускладнює монтаж. Оптимальним рішенням є металочерепиця з товщиною сталі 0,45 - 0,5 мм. Grandmetal використовує сталь тільки 0,5 мм (на відміну від більшості інших торгових марок, які використовують сталь 0,45 мм і менше)

Проблеми з металочерепицею товщиною 0,45 мм і менше наступні:

- деформація країв листів, розтягнення замків при ручному розвантаженні і подачі на покрівлю;

- деформація (вм'ятини) листів металочерепиці від переміщень монтажників по ним в процесі влаштування покрівлі;

неплотная стикування розтягнутих листів в замках, як наслідок, додаткові витрати на саморізи і герметики;

Покриття металу

 Захисно-металеве покриття забезпечує підвищену стійкість до корозії.

Полімерне покриття відповідає за зовнішній вигляд матеріалу і захист сталі від корозії. Воно повинно бути стійко до механічних пошкоджень і УФ-випромінювання.

Догляд за дахом

Величезний плюс металочерепиці - це відсутність послемонтажний обробки. Даний вид покрівельного покриття практично не потребує додаткового догляду. Один раз в 5-7 років необхідно помити все покриття водою або в разі великих забруднень водою з додаванням відповідних хімічних речовин з урахуванням типу покрівельного покриття. Це особливо важливо в разі будинків, розташованих поблизу високих дерев, так як вони схильні до утворення цвілі або грибка. Однак слід пам'ятати, що під час миття необхідно уникати інструментів, які можуть привести до пошкодження полімерного покриття металочерепиці.

Другие статьи